Главная arrow Новости 21.02.2018 г.
.
Новости
Суд запретил «Черкассыоблэнерго» выплачивать дивиденды
26.05.2009 г.

Хозяйственный суд Черкасской области запретил ОАО «Черкассыоблэнерго» выплачивать дивиденды по итогам 2008 года.

Об этом компания сообщила в «Ведомостях ГКЦБФР» со ссылкой на определение, вынесенное судом 12 мая т.г. по ходатайству распорядителя имущества компании.

Подробнее...
 
Черкаський аеропорт отримав статус міжнародного
23.05.2009 г.
Іллюстрація до новини ""Кабінет Міністрів України надав Черкаському аеропорту статус міжнародного. Про це повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич.
Подробнее...
 
До суду звернулися півсотні вкладників кредитної спілки
21.05.2009 г.
До обласної прокуратури 14 травня вийшли мітингувати 200 членів кредитної спілки ”Добрі гроші”. Із листопада минулого року спілка не виплачує їм відсотки й не повертає вклади.
Подробнее...
 
Представники близько 20 країн світу досліджували інвестиційний потенціал Черкащини
21.05.2009 г.
Іллюстрація до новини "Фольклорні колективи області намагалися всіляко надихнути інвесторів"На інвестиційному форумі "Черкащина інвестиційна 2009", що проходив у нашій області 14–15 травня, напевно, розвіялися найгірші думки песимістів (навіяні кризою) стосовно розвитку нашого краю.
Подробнее...
 
Мост через Днепр в Черкассах закрывают на косметический ремонт
18.05.2009 г.
Во вторник, 19 мая, единственный мост, который соединяет левый и правый берега Днепра на участке Кременчугского водохранилища в районе Черкасс, закроют на ремонт.
Подробнее...
 
"Черкасиобленерго" може потрапити до рук російського бізнесмена
15.05.2009 г.
Іллюстрація до новини "Костянтин Григоришин"Намагаючись поповнити бюджет коштами з приватизації, Уряд України виставив 71% акцій енергопостачальної компанії ВАТ "Черкасиобленерго" у список об’єктів, що підлягають приватизації у 2009 році.
Подробнее...
 
Условия рекапитализации смягчили
15.05.2009 г.
Условия рекапитализации смягчилиКабинет Министров смягчил условия, на которых государство готово рекапитализировать банки.

Согласно утвержденному порядку, правительство готово участвовать в увеличении капиталов банков при получении в собственность не менее 60%+1 акция.

Подробнее...
 
Обзор финансового рынка Украины. Итоги апреля 2009 года
12.05.2009 г.
В Украине определяющими событиями в апреле стали: визит миссии МВФ, публикация макроэкономических данных за первый квартал текущего года, а также утверждение списка банков, подлежащих рекапитализации с участием государства, говорится в отчете компании Otp capital, поступившем в MAonline.
Подробнее...
 
"Азот" став ближчим до… Кіпру
06.05.2009 г.
Антимонопольний комітет України дав дозвіл компанії PLG UA Limited з міста Нікосія, що на Кіпрі, на придбання акцій черкаського "Азоту". Нові покупці матимуть 25 голосів у правлінні акціонерного товариства, що досі називається "відкритим".
Подробнее...
 
Уряд має намір приватизувати "Черкасиобленерго"
06.05.2009 г.
Уряд України включив 71% акцій енергопостачальної компанії ВАТ "Черкасиобленерго" у список об'єктів, що підлягають приватизації у 2009 році.
Подробнее...
 
Підприємства – на борговому ланцюгу
02.05.2009 г.
Іллюстрація до новини "Шукати вихід із боргової ями спільними зусиллями закликає керівників обласних підприємств заступник голови ОДА Володимир Бєлий"Керівники обласних підприємств скаржаться, що заборгованість заробітної плати зумовлена відсутністю кредитування, високими податками і навіть боргами замовників – підприємств-монополістів та Уряду.
Подробнее...
 
Паевое движение
28.04.2009 г.
В Украине начался сезон торговли инвестиционными фондами. Почему компании по управлению активами избавляются от неликвидных активов?
Подробнее...
 
Черкаський аеропорт хочуть виставити на продаж
23.04.2009 г.
Іллюстрація до новини ""На російському сайті www.aviaport.ru можна знайти оголошення, де таке собі ТОВ "Виробничо-технічна компанія "Міжнародний аеропорт Черкаси" пропонує до реалізації корпоративні права на Черкаський аеропорт.

Подробнее...
 
Харчова промисловість області найменше піддається кризі
21.04.2009 г.
Харчова промисловість області найменше піддається кризіПорівняно з іншими областями країни, на Черкащині зафіксовано найнижчий спад промислового виробництва, пише  "Прес-Центр".
Подробнее...
 
"Богдан" просить ослабити податковий зашморг
16.04.2009 г.
Нагальні проблеми автомобілебудівної галузі в області та шляхи їх розв’язання обговорював під час нещодавньої робочої зустрічі президент корпорації "Богдан" Олег Свинарчук із головою Черкаської облдержадміністрації Олександром Черевком.
Подробнее...
 
П.Порошенко: Увольнение 3 тыс. работников на заводе "Богдан" связано с падением производства на 80%.
16.04.2009 г.
Увольнение 3 тыс. работников на предприятиях корпорации "Богдан" связано с падением на 80% объемов производства легковых автомобилей. Об этом заявил владелец корпорации "Богдан" Петр Порошенко, выступая на заседании "круглого стола", организованного представительством Фонда К.Аденауэра в Украине, передает корреспондент РБК-Украина.
Подробнее...
 
З кризи поступово виходимо
15.04.2009 г.
Незважаючи на спад промислового виробництва, що спостерігався на Черкащині наприкінці минулого і на початку цього року, порівняно з іншими областями держави, ситуація у цій галузі економіки у нас найкраща.
Подробнее...
 
У Худяках консервуватимуть кукурудзу та зелений горошок
14.04.2009 г.
Іллюстрація до новини Близько 25 мільйонів євро – такими будуть інвестиції в будівництво у селі Худяки Черкаського району заводу із виробництва консервованої кукурудзи та зеленого горошку.
Подробнее...
 
Ветеранам пропонують... купити свої медалі
12.04.2009 г.
Іллюстрація до новини ""Колишні учасники бойових дій в Афганістані, які проживають на Лисянщині, досі не можуть одержати урядових нагород – медалей "20 років з Дня виведення військ з Афганістану" та нагрудних знаків "За доблесть і честь".
Подробнее...
 
Троє підприємців з Черкащини – серед найбагатших українців
08.04.2009 г.
Іллюстрація до новини ""Троє депутатів – регіонал і бютівець з Верховної Ради та "нашоукраїнка" з Черкаської обласної ради – увійшли до рейтингу найбагатших українців за версією журналу "Фокус".
Подробнее...
 
Жилье по-киевски: финансово-строительная пирамида
08.04.2009 г.
Предприимчивые дельцы, выстроившие практически идеальную схему заработка на нужде каждого украинца, который в силу тех или иных причин не успел получить жилье от государства еще при Советском Союзе, предполагали, что смогут еще долго кормиться за счет нагнетаемого ими же на рынке недвижимости ажиотажа.
Подробнее...
 
Далее...
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 247 - 287 из 300