Главная arrow Главная arrow Італійські інвестори готові фінансувати українську вітроенергетику 21.02.2018 г.
.
Італійські інвестори готові фінансувати українську вітроенергетику

Про наміри інвестувати в будівництво вітропарків заявила італійська компанія «C&C Energy Srl» у ході зустрічі з Головою Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Миколою Пашкевичем. За словами Еміліо Марджіотта, засновника «C&C Energy Srl», компанія має наміри реалізувати в Україні проект будівництва вітроелектростанцій загальною потужністю від 200 МВт.


     «Даний проект це лише перша черга, за умови його успішної реалізації наша компанія розглядатиме можливість розширення інвестиційних планів», зазначив Е. Марджіотта. Він розповів, що «C&C Energy Srl» має чималий досвід реалізації подібних проектів, в тому числі у Східній Європі. Компанія завершує введення в експлуатацію магістральної вітроенергетичної мережі в Італії потужністю 700 МВт та вітропарку потужністю 400 МВт в Румунії.


     Еміліо Марджіотта зауважив, що в ході реалізації проекту в Румунії виникло ряд проблем. Зокрема, з підключенням об’єкту до загальної енергосистеми країни. За його словами, компанії довелось брати на себе додаткові зобов’язання щодо будівництва пристанційних мереж, вузлів і т.д.. Тому для уникнення подібних проблем його компанія й звернулась до Держенергоефективності України з проханням надати роз’яснення щодо стану справ у цій сфері.
    
     Голова Держенергоефективності зазначив, що подібна проблема існує і в Україні. У той же час, за його словами, Уряд України опікується даним питанням. «За 2-3 місяці Агентством буде завершено розробку «дорожньої карти» у сфері відновлюваної енергетики. Вона міститиме інформацію і про потенціал, і про мережі, і про об’єкти які плануються аби не було перенасичення окремих регіонів. Найближчим часом її буде подано на розгляд Уряду. Після затвердження зазначеної карти ризики інвесторів будуть мінімізовані», наголосив Микола Пашкевич.

     У результаті зустрічі досягнуто домовленості, що після вибору інвесторами площадки для будівництва вітроелектростанції, сторони обговорять можливість подальшої співпраці у рамках державно-приватного партнерства.Статья взята из сайта
www.kmu.gov.ua
 
« Пред.   След. »