Главная arrow Главная arrow Форум "Черкащина інвестиційна" відбудеться у вересні 21.02.2018 г.
.
Форум "Черкащина інвестиційна" відбудеться у вересні
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRZPWk2xb33XCaEDCGheTNfNcLj_-qr2DrjgcNObjLZ-InfMY-KjQПершим заступником голови облдержадміністрації Сергієм Рябцевим видано розпорядження №235 від 22 липня ц.р. "Про Інвестиційний форум "Черкащина інвестиційна 2011".


Розпорядженням визначено провести інвестиційний форум 22-23 вересня ц.р., склад організаційного комітету з його підготовки і проведення, який очолює заступник голови облдержадміністрації Євген Влізло.

Організаційному комітету доручено до 25 серпня розробити проект програми проведення форуму та затвердити список його учасників.

Головним управлінням агропромислового розвитку, економіки, управлінню промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, райдержадміністраціям та рекомендовано виконкомам міських рад міст обласного значення, Черкаській торгово-промисловій палаті, обласній спілці споживчих товариств забезпечити участь та презентацію підприємств, установ і організацій області у форумі.

Головному управлінню інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин доручено до 1 серпня розробити план заходів з підготовки та проведення форуму, до 15 вересня – забезпечити виготовлення рекламно-презентаційних матеріалів про область та сувенірної продукції.

Управлінню культури облдержадміністрації доручено організацію і проведення презентації об’єктів історико-культурної спадщини області та виступів творчих колективів на відкритті форуму.

Управлінню інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації доручено забезпечити висвітлення у ЗМІ заходів з підготовки та проведення форуму.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника голови облдержадміністрації Євгена Влізла та Головне управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин облдержадміністрації.

Статья взята из сайта www.pres-centr.ck.ua

 
« Пред.   След. »