Главная arrow Главная arrow У Червоній Слободі створять найбільший в Україні тваринницький селекційний центр? 21.02.2018 г.
.
У Червоній Слободі створять найбільший в Україні тваринницький селекційний центр?
Іллюстрація до новини Виробник жирних сирів "Гадячсир" (Полтавська область) інвестує кошти у сільськогосподарське товариство "РВД-Агро". Як інформує сайт Черкаської райдержадміністрації, очільник району Євген Влізло зустрівся з директором аграрного департаменту ТОВ "Гадячсир" Ігорем Чикіним з метою залучення додаткових коштів для розвитку галузі сільського господарства в районі.

У ході зустрічі було затверджено угоду про співпрацю між Черкаською райадміністрацією, Червонослобідською сільською радою, підприємствами "РВД-Агро" та "Гадячсир".

Документом передбачено обов’язки місцевої влади щодо підтримки діяльності "Гадячсиру". Натомість інвестори зобов’язалися сприяти розвитку соціальної сфери Червоної Слободи та району в цілому, підтримувати соціальні проекти, мистецькі, культурні, спортивні та інші заходи.

Як пояснив Ігор Чикін, метою інвестування в "РВД-Агро" є створення найбільшого в Україні трансплантаційно-селекційного центру, який дасть змогу вивести молочне скотарство на новий рівень. Товариство "РВД-Агро" має досить потужну матеріально-технічну базу, що дає можливість уже за тиждень розпочати процес нарощування високопродуктивного молочного стада. Загалом планується залучити у розвиток господарства близько 10 мільйонів гривень.

Під час реалізації молока перевага надаватиметься роздрібній торгівлі, адже сьогодні із 5,5 тони молока на добу 4,2 т відвантажується на молокозаводи. У перспективі розглядається навіть облаштування молочних автоматів, які будуть розміщені в обласному центрі. У плани інвесторів входить і нарощування поголів’я високопродуктивної худоби та збільшення площ під посів кормових культур.

Статья взята из сайта www.pres-centr.ck.ua

 
« Пред.   След. »