Главная arrow Главная arrow Черкаське пиво повертається? 21.02.2018 г.
.
Черкаське пиво повертається?
Іллюстрація до новини Завод "Черкаське пиво" не дарма матиме "пивну" назву, – переконані нинішні власники підприємства. Вже восени наступного року на заводі планують виробляти старе добре пиво, яке раніше випускалося під брендом "Дніпровське".

Підприємство "Черкаське пиво" у квітні 2008-го спіткала фінансова криза: виробництво стало збитковим. У 2010 році на завод прийшов новий власник – компанія "Гладкий". На сьогодні завод оснащений німецьким обладнанням для виробництва безалкогольних газованих напоїв.

– Встановлена нова німецька лінія з виробництва напоїв, яка дає нам нові технологічні можливості, – розповідає бренд-менеджер дистрибуційної компанії "Гладкий А.Г." Владислав Дорош. – Однак найближчим часом ми розширимо асортимент продукції. Наприкінці цього року або відразу після Новорічних свят ми розпочнемо виробництво енергетичних напоїв. А в перспективі плануємо відновити і виробництво традиційного черкаського пива, яке у свій час було популярним.

За словами Владислава Дороша, черкаське пиво користувалось попитом завдяки оригінальній рецептурі й тому, що воно було "живим", хоч і мало дуже короткий термін придатності.

– Ми будемо намагатися максимально відродити ту рецептуру, яка була заявлена раніше і сприймалася надзвичайно добре нашим кінцевим споживачем, – говорить представник компанії.

Стартовий запуск лінії з виробництва пива планується на початок осені 2012 року. Наразі між черкаською компанією та німецьким виробником обладнання тривають перемовини з приводу закупівлі лінії для виробництва пива.

– Поки що це лише амбіційні плани, адже економіка в нас дуже мінлива, і конкретизувати, коли саме стартує виробництво пива, ми не можемо. Це дуже серйозні капіталовкладення, йдеться про десятки тисяч євро. Однак, переконаний, що це не за горами, – уточнив пан Дорош.

Про можливість повернення черкаського пива позитивно відгукується і експерт асоціації "Укрпиво" Микола Лавріненко (після закриття заводу в 2008 році він був переконаний, що відновлення потужностей "Черкаського пива" не передбачається. – Авт.)

– Звісно, якщо господар має інвестиції, то й завод матиме потенціал. Підприємства середньої потужності у цій галузі мають попит на свою продукцію і здатні вижити на ринку, – вважає заступник генерального директора компанії "Укрпиво" Микола Лавріненко.

Статья взята из сайта www.pres-centr.ck.ua

 
« Пред.   След. »