Главная arrow Главная arrow Готель "Черкаси" продали на аукціоні більше, ніж за 14 мільйонів гривень 21.02.2018 г.
.
Готель "Черкаси" продали на аукціоні більше, ніж за 14 мільйонів гривень
Іллюстрація до новини Нежитлові приміщення готелю "Черкаси" сьогодні продали з аукціону за 14 149 080 гривень. Придбала будівлю в самому центрі міста столична готельна мережа "Рейкартз і партнери. Україна". Загалом же на торгах були присутні двоє учасників.

За словами директора департаменту економічної політики та розвитку Черкаської міської ради Ірини Удод, планувалося, що в аукціоні візьмуть участь більше осіб. Однак стримуючим фактором став гарантійний внесок у суму понад 1 мільйон 200 тисяч гривень. Варто зазначити, що у лютому були внесені зміни до законодавства про приватизацію об’єктів державної та комунальної власності. Згідно з якими в аукціоні міг бути зареєстрований лише один учасник, котрому б продали об’єкт за стартовою ціною.

– Нині ми очікуємо від нового власника, що він покращить готельну інфраструктуру Черкас, – наголошує Ірина Удод. – Ця компанія надає широкий комплекс послуг, зокрема займаються і туризмом. Думаю, ця марка надасть нового життя як об'єкту, так і місту.

Нагадаємо, цьогоріч мерія планує продати з аукціону ще й приміщення колишнього кінотеатру "Мир" разом із земельною ділянкою. Усі кошти з аукціону надійдуть у бюджет розвитку міста.

Довідка

Готель "Черкаси".

Площа – 4753,5 кв. м.

Земельна ділянка – 0,1636 га (готель проданий без землі).

Стартова ціна – 12 862 800 гривень.

Продали за – 14 149 080 гривень.

Статья взята из сайта www.pres-centr.ck.ua

 
« Пред.   След. »