Главная arrow Новости arrow Інвестиційний Форум «Черкащина інвестиційна 2012». 19.02.2018 г.
.
Інвестиційний Форум «Черкащина інвестиційна 2012».
презентації регіональних інвестиційних проектів, висвітлення досягнень та перспектив розвитку інвестиційної та інноваційної діяльності на Черкащині заплановане проведення масштабного Інвестиційного Форуму «Черкащина інвестиційна 2012».

До участі у Форумі запрошені:

  • керівники посольств, представники торгово-економічних місій посольств іноземних держав в Україні;
  • представники регіонів-партнерів;
  • керівники державних установ та структурних підрозділів міністерств, що займаються інноваційною та інвестиційною діяльністю;
  • керівники підрозділів, відповідальних за інноваційну та інвестиційну діяльність в Черкаській області;
  • експерти, представники інвестиційних фондів, фінансово-кредитних установ і фінансово-промислових груп, зацікавлених в інвестиційній та інноваційній діяльності в Черкаській області;
  • представники міжнародних консалтингових компаній та проектів технічної допомоги Україні;

Зважаючи на те, що сьогодні область у своїй діяльності робить акцент на розвиток туристичної галузі, а також для підвищення ефнктивності проведення обговорення презентацій та проектів місцем проведення форуму було обрано Спортивний комплекс «Селена».

Це один із небагатьох комплексів, навіть в Україні, що відповідає міжнародним стандартам, є базою олімпійської та паралімпійської підготовки, приймає міжнародні туриніри з великого тенісу.
Але головне, що загальна атмосфера закладу дозволить провести Інвестиційний форум на високому рівні і одночасно у досить вільній і відкритій формі.

Це в свою чергу, сприятиме налагоджненню тісних безпосередніх контактів ділових кіл Черкаської області з топ-менеджментом інвестиційних фондів, транснаціональних корпорацій, посольств іноземних держав і міжнародних організацій з метою активізації міжнародних зв’язків та залучення інвестицій до економіку регіону, дозволить залучити іноземних партнерів і інвесторів до вирішення як загальногалузевих проблем, так і конкретних підприємств-виробників.

Источник: www.investforum.ck.ua

 
« Пред.   След. »