Главная arrow Новости arrow З нового року інформація про усі земельні ділянки в Україні – у вільному доступі 19.02.2018 г.
.
З нового року інформація про усі земельні ділянки в Україні – у вільному доступі
З першого дня нового року громадяни Україні зможуть вільно користуватися публічною кадастровою картою, котра у вільному онлайн режимі стане доступною для усіх охочих через офіційний веб-сайт Держземагентства.

Про це повідомила прес-служба Державного агентства земельних ресурсів.

У електронних нашаруваннях публічної кадастрової карти міститься величезний обсяг інформації: цифрова карта України (ортофотоплан), кордон України, межі областей, межі районів, межі населених пунктів, індексно-кадастрові карти, земельні ділянки та їх межі, кадастровий номер ділянки, форма власності, цільове призначення, площа, а також карта ґрунтів України.

Надалі будуть додаватися й інші верстви. Таким чином, Україна піде шляхом світової практики, коли на базі земельного кадастру будується національна система геопросторової інформації. Тобто на кадастр накладатиметься інформація про надра, комунікації і мережі, будови, водні, лісові ресурси і т.д.

Україна відкриває для широкого загалу інформацію про всі земельні ділянки – це величезний крок на зустріч цивілізованому суспільству. Досі у нас єдиного кадастру не було, а інформація про землі приховувалася, що породжувало масу зловживань, земельних махінацій і корупцію. Відтепер кадастр публічний – це гарантія і захист прав власності громадян на землю», – зазначив Голова Держземагентства України Сергій Тимченко.


Источник: www.lviv.tv

 
« Пред.   След. »