Главная arrow Новости arrow Жодна земельна ділянка в межах Черкащини ще не внесена до Державного Земельного кадастру 19.02.2018 г.
.
Жодна земельна ділянка в межах Черкащини ще не внесена до Державного Земельного кадастру
В органах земельних ресурсів обговорювали проблеми впровадження Національної Кадастрової Системи. Днями в Головному управлінні Держземагентства у Черкаській області обговорили вирішення виробничих питань щодо впровадження Національної Кадастрової Системи (НКС)...
, здійснення земельної реформи в області та завершення реорганізації територіальних органів Держкомзему в області.

Про це повідомила завідувач сектором взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Головного управління Держземагентства в області Ольга Квятковська.

За її словами, на нараді за участю керівництва управління та начальників територіальних органів у районах та містах області особливу увагу приділили саме впровадженню в дію НКС.

В.о. начальника Головного управління Держземагентства у Черкаській області Олег Коваленко підкреслив, що впровадження НКС – це питання номер один. На сьогоднішній день існує багато нюансів, які заважають налагодженому функціонуванню НКС. Проблемним залишається кадрове питання, адже з 78 кандидатів на посади державних реєстраторів, лише 27 осіб відповідають кваліфікаційним вимогам відповідно до статті 9 Закону України "Про державний земельний кадастр", який набрав чинності 1 січня 2013 року.

Немало і технічних моментів, які потребують налаштувань: це і недоліки в автоматичному присвоєнні кадастрових номерів, і у внесенні особистих даних власників у систему, зустрічаються розбіжності на індексно–кадастрових картах та далеко не всі ділянки бажаючі можуть відшукати на екрані. Взагалі, поки що жодна земельна ділянка в межах Черкащини ще не внесена в Державний Земельний кадастр.

Звичайно, НКС, як і кожен новий винахід, потребує адаптації до реальності та певного часу для чіткого функціонування. Завідувач сектором інформаційних технологій та захисту інформації Головного управління Владислав Полулях наголосив, що головне – працювати згідно з інструкцією НКС. На щоденних селекторних нарадах детально обговорюються всі питання, які виникають в процесі роботи у НКС. Працівники землевпорядної служби сподіваються, що спільними зусиллями незабаром будуть усунені всі існуючі недоліки в НКС.

Джерело: www.pres-centr.ck.ua

 
« Пред.   След. »