Главная arrow Главная arrow Агрохолдинг Ахметова і Новинського продав землю на Черкащині 19.02.2018 г.
.
Агрохолдинг Ахметова і Новинського продав землю на Черкащині

Агрохолдинг "HarvEast", що належить "СКМ" Рината Ахметова і "Смарт–холдингу" Вадима Новинського, продав один зі своїх підрозділів – "Ілліч–Агро Умань".

Покупець – заснована в 2013 році бізнесменом Сергієм Дяченком "Genero Group", яка спеціалізується на органічному рослинництві і молочному тваринництві, інформує Forbes.ua.

"Угода – в процесі закриття, – підтвердив виданню в письмовій відповіді представник прес–служби "HarvEast". – "Genero" зацікавлена в розширенні її периметра за рахунок уманського кластера і зробила нам пропозицію".

До закриття угоди, яке має відбутися до кінця цього року, її деталі не розголошуються.

Продана компанія "Ілліч–Агро Умань" управляє близько 10 тис га землі в Черкаській та Житомирській областях і спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур.

Суму угоди сторони не розкривають. Згідно з оцінкою виконавчого директора аудиторської та консалтингової компанії "Kreston GCG" Олега Кузнєцова, якщо оцінювати виключно земельний банк "Ілліч–Агро Умань", то його вартість може становити 3–5 мільйонів доларів.

"На сьогодні права на оренду землі в Житомирській області оцінюються в середньому в $100–300 за гектар, у Черкаській – до $500 за гектар", – пояснює він.

За словами Кузнєцова, ціна буде коливатися в залежності від низки факторів, у тому числі – наявності інфраструктурних об'єктів і тваринництва на цій території, цілісності земельного банку, якості та стану землі і т.д.

Для "HarvEast" це вже друга "M & A" – угода за місяць. На початку вересня холдинг оголосив про продаж підрозділу "ДП "Ілліч–Агро Запоріжжя" з земельним банком в 15 тисяч гектарів, розосередженим у Бердянському і Приморському районах Запорізької області. Покупець – також Genero Group.

Таким чином, менш ніж за місяць земельний банк "HarvEast", що становив на початок року 220 тисяч гектарів, зменшився на 11%.

Підготував: Сергій ЧЕРВОНЕНКО
Источник - pres-centr.ck.ua/tape/37584
 
« Пред.   След. »