Главная arrow Новости arrow В області "піднімають" тваринницьку галузь 19.02.2018 г.
.
В області "піднімають" тваринницьку галузь
Програмою економічного і соціального розвитку Черкащини на 2014 рік передбачається будівництво та введення в експлуатацію більше 30 об’єктів виробничої сфери.

У 2014 році продовжено будівництво (реконструкцію) трьох тваринницьких комплексів (у Маньківському районі ТОВ "Кищенці" та ТОВ "Дзензелівське", у Корсунь-Шевченківському районі – ПрАТ "НВФ "Урожай").

 

Нині на молочному комплексі ТОВ "Кищенці" Маньківського району триває будівництво ІІ черги (для 3780 корів), яка буде введена в дію у 2015 році. На об’єкті проводять підготовчі роботи з будівництва сучасного доїльного залу. На ТОВ "Дзензелівське" Маньківського району здійснюється реконструкція тваринницьких приміщень ІІ черги (для 350 корів) та будівництво приміщень для вирощування молодняку великої рогатої худоби. Друга черга комплексу буде введена в дію в кінці 2014 року.

ПрАТ "НВФ "Урожай" Корсунь-Шевченківського району здійснює реконструкцію молочного комплексу (420 корів). Комплекс буде введено в дію наприкінці 2014 року.

Крім того, в рамках Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки реалізовуються заходи щодо стимулювання формування спеціальних сировинних зон та розвитку виробництва безпечних та високоякісних продуктів дитячого харчування. В області атестовано та внесено до реєстру виробників молока для виготовлення дитячого харчування два сільськогосподарських підприємства: Корпорація "Украгротех" Христинівського району та ТОВ "Агроко" Чорнобаївського району.

За інформацією Департаменту економічного розвитку і торгівлі Чекаської ОДА.

Підготував: Ірина МЕЛЬНИК
Джерело:
pres-centr.ck.ua/tape/42641
 
« Пред.   След. »